0,00  zł

Koszyk jest pusty

  • palarnia kawy Warszawa

    Znalazłeś miejsce, gdzie wiedza, pasja i jakość spotykają się w filiżance kawy.

    kurs baristy Warszawapalarnia kawy Ząbki

  • sklep z kawą

    Budujemy kulturę kawy jakości Speciality w Polsce od 1998 roku.

    sklep z kawą Zielonkakurs baristy Ząbki

kawa świeżo palona Zielonka
Apro Trade® to świeżo palona kawa wysokiej jakości, analizy laboratoryjne, szkolenia, organizacja wydarzeń, sprzęt i akcesoria dla baristów i wielbicieli kawy.

sklep z kawą
Palarnia Kawy

Wiemy, że kawa musi być traktowana z sercem i nie znosi kompromisów. Dlatego wybierając ziarna wysokiej jakości polegamy na doświadczonych plantatorach i naszej wiedzy pozyskiwanej od 35 lat. Kawy wypalamy tradycyjną metodą w piecu bębnowym, dzięki której zachowujemy wyjątkowy smak i aromat. Czuwamy nad jakością do ostatniego ziarna. Wszystko po to, aby każda filiżanka kawy była wyjątkowa.

Więcej →

kurs baristy Warszawa-Zielonka
palarnia kawy Warszawa-Zielonka

kurs baristy

Kawa nie jest dla nas tajemnicą. W naszej Akademii przeprowadzamy dogłębne analizy jakościowe kawy surowej i palonej. Stale podnosimy swoje kompetencje i dzielimy się wiedzą z każdym, kto chce poznać świat kawy. Kursy „Barista” oraz szkolenia z wiedzy o kawie, a także organizowanie zawodów i warsztatów kawowych – wszystko to składa się na rozwój kultury kawowej, będącej naszą misją. Czujemy się odpowiedzialni za edukację i szerzenie kultury kawowej w Polsce. Nasi doświadczeni oraz certyfikowani trenerzy przeprowadzają liczne kursy i szkolenia adresowane do przyszłych baristów. Kursy kończą się uzyskaniem unikalnego dyplomu przez osoby w nim uczestniczące.

Więcej →

Wydarzenia

Jesteśmy inicjatorem i organizatorem najważniejszych wydarzeń w branży kawowej w Polsce od 2002 roku. Wśród tych wydarzeń możemy wymienić Mistrzostwa Polski Baristów, Olimpiadę Kawy, a także różne eventy o charakterze i zasięgu międzynarodowym. Aktywnie tworzymy i przyczyniamy się do rozwoju kultury kawowej w Polsce. W naszych wydarzeniach biorą udział młodzi bariści, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w kilku konkurencjach i zostać ocenionym przez Mistrzów, Trenerów i Osobistości ze świata kawy.

Wydarzenia →

kawa świeżo palona Warszawa-Zielonka
sklep z kawą Warszawa-Zielonka

Współpraca

Oferujemy świeżo paloną kawę, sprzęt, szkolenia i analizy.

Więcej →

Tom Caffe

 


ul. Narutowicza 37,
05-091 Ząbki
POLAND 

Akademia kawy

 


Apro-Trade Sp.zo.o.
ul. Narutowicza 37
05-091 Ząbki koło Warszawy
POLAND